KKülmasüsteemi üks põhikomponente on kompressor ja tema ülesandeks on suurendada rõhku aurustumistemperatuurilt kondenseerumistemperatuurini. Lisaks liigitatakse kompressorid konstruktsiooni järgi hermeetilisteks, poolhermeetilisteks ning avatud kompressoriteks. Olenevalt kasutuskohast pakuvad valmistajad järgmisi kompressorite mudeleid:

Kolbkompressor
Scroll/spiraalkompressor
Kruvikompressor
Rotatsioonkompressor
Tsentrifugaalkompressor

Pakume oma klientidele kompressoreid kahe tuntud ning suurema tootja hulgast.Bitzer on maailma juhtivaid külmasüsteemide kompressorite tootjaid. Nende valikust leiab poolhermeetilisi, kruvi, scroll ja avatuid kompressoreid. Mudelivalikus on tooteid nii kaubanduslikule külmale, kus kasutatakse külmaainena HFC, HFO gaase kui CO2, kui tööstuslikule külmale kus külmaainena on kasutusel NH3.

Lisaks leiab Bitzer tootevalikus külmasüsteemidele mõeldud agregaate ECOLITE ja ECOSTAR kus külmaainena on kasutusel HFC ja HFO ained.

Danfossi tootevalikust leiab hermeetilisi kompressorite mudeleid scroll ning kolbkompressorite hulgast. Samuti on valikus agregaadid OptymaTM Plus, OptymaTM Plus INVERTER ja OptymaTM Slim seeriast kus külmaainetena kasutusel HFC ja HFO gaasid.