Milline on Beijer Ref tööandjana?

Beijeri inimesed on oma ala professionaalid, kes arendavad oma asjatundlikkusega ning uute toodete ja tehnoloogiatega kogu külmutustööstust. Koolitame pidevalt oma töötajaid ning meie personali kompetents on meie prioriteet number üks. Oleme igapäevaselt kontaktis oma klientide ja tarnijatega ning samuti teeme koostööd teiste Beijer Ref grupi ettevõtetega üle maailma.

Meie avatud tööõhkkond julgustab uusi asju õppima, teistega suhtlema ja koos välja nuputama ka kõige keerulisemaid lahendusi. Ühtselt hingates ning koostööd tehes suudame rohkem asju korda saata. Samuti julgustame iga oma töötajat jälgima nii oma füüsilist kui vaimset tervist, samuti hoolitseme töötajate eest nende vabal ajal.

Soovime, et Beijer oleks oma töötajatele nagu teine kodu ja et inimesed saaksid meie juures töötada pikka aega. Mitmed Beijer Ref inimesed on meie juures ametis juba aastaid - mõni isegi aastakümneid ning selle üle on meil hea meel.


Kas sooviksid olla Beijer meeskonna liige?

Aeg-ajalt vajab meie meeskond täiendust, mille täpsemad kirjeldused leiate siin allpool. Kui meil ei ole hetkel vabu ametikohti, võite alati jätta meile oma sooviavalduse. Ärge unustage kirjeldada end meile täpselt sellisena, nagu Teie olete, sest just siis olete oma parimas vormis!

Täpsemad ametikirjeldused on välja toodud allpool. Kui siin ei ole hetkel avatud töökohti, saatke meile oma vabas vormis kandideerimisavaldus e-kirjale alar@beijerref.ee.


MÜÜGIESINDAJA

Müügiesindaja tööülesanneteks on külmatarvikute, jahutusseadmete ning soojapumpade aktiivne müük Eesti turul. Igapäevaselt tuleb vastata päringutele, koostada pakkumisi, väljastada laost kaupa klientidele, hoida olemasolevaid ning luua uusi kliendisuhteid. Hea kui tunned sotsiaalmeediat, mõistad seda igapäevaselt kasutada ja hallata ning portaali üles ehitada.

Ootame Sind oma meeskonda, kui oled positiivne, julge, tehnilise taibuga, oskad kasutada arvutit ning julged suhelda nii kliendi kui kolleegiga. Valdad eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning samuti tunned ennast hästi inglise keeles, kuna seadmete ning komponentide tehniline materjal ja dokumentatsioon on valdavalt võõrkeelne. Kasuks tuleb muude võõrkeelte oskus ning varasem töökogemus jahutusseadmete alal.

Pakume mõnusat kollektiivi oma ala professionaalidega, kes üksteist igakülgselt toetavad. Silmaringi ja oskuste täiendamiseks pakume väljaõpet nii kohapeal kui piiri taga.

Kandideerimiseks saada palun oma lühitutvustus alar@beijerref.ee.